Triathlon
Travels Div I
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
9:20am
|
HORACE
MANN SCH
|
Fitzgerald
|
12:20pm
|
9:40am
|
AFRICAN
ROAD ELE SCH
|
Donacik, Elie, Das
|
1:00pm
|
10:00am
|
ST
JOHN THE EVANGELIST SCH
|
Malmquist, Mead
|
2:20pm
|
10:40am
|
MAINE
MEMORIAL ELE SCH
|
Yale
|
1:40pm
|
11:00am
|
MAC
ARTHUR SCH
|
Martinez
|
12:40pm
|
11:20am
|
A
F PALMER ELE SCH
|
Putney
|
2:00pm
|
Top
Triathlon
Travels Div II
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:00am
|
VESTAL
MID SCH
|
Schoenfeldt
|
12:20pm
|
8:20am
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Maben
|
12:40pm
|
8:40am
|
MAINE
ENDWELL MID SCH
|
Underwood, Zuber
|
1:00pm
|
Top
Emoji,
Speak for Yourself Div I
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
12:20pm
|
FLOYD
BELL ELE SCH
|
Gaige
|
9:20am
|
12:40pm
|
SYRACUSE
SCHS
|
Hogarth, Darrohn
|
9:40am
|
Top
Emoji,
Speak for Yourself Div II
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
1:20pm
|
VESTAL
MID SCH
|
Russell
|
8:00am
|
1:40pm
|
WEST
MID SCH B
|
Williams
|
9:20am
|
2:00pm
|
MAINE
ENDWELL MID SCH
|
Severino, Zuber
|
8:40am
|
2:20pm
|
ST
JOHN THE EVANGELIST SCH
|
Garcia, Daewood-Sethi
|
8:20am
|
Top
Classics...
Mockumentary! Seriously? Div I
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:00am
|
DEPOSIT
ELE SCH
|
Stanton
|
10:00am
|
8:20am
|
C
R WEEKS ELE SCH
|
Smeenk
|
11:40am
|
8:40am
|
HOMER
BRINK ELE SCH A
|
Kriebel
|
10:20am
|
9:20am
|
ST
JOHN THE EVANGELIST SCH
|
Fiacco, Burr, Crowley
|
10:40am
|
9:40am
|
CHENANGO
BRIDGE ELE SCH
|
Greenmun, Gates, Randis
|
1:00pm
|
10:00am
|
THE
CRESCENT ACADEMY
|
Smith, Carter
|
11:20am
|
10:40am
|
BENJAMIN
FRANKLIN SCH
|
Smalt-Hayner
|
1:20pm
|
11:00am
|
FLOYD
BELL ELE SCH
|
Pietrosanti
|
1:40pm
|
11:20am
|
GLENWOOD
ELE SCH
|
Rosato
|
9:20am
|
12:40pm
|
CALVIN
COOLIDGE SCH
|
Doherty, Mellander
|
8:40am
|
1:00pm
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Smith
|
9:00am
|
Top
Classics...
Mockumentary! Seriously? Div II
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
10:20am
|
CHENANGO
VALLEY MID/H S
|
McCabe, Gates
|
8:00am
|
10:40am
|
WINDSOR
MID SCH
|
Behn, McKee
|
8:20am
|
11:00am
|
WEST
MID SCH
|
Raymond, Sabol
|
8:40am
|
11:20am
|
VESTAL
MID SCH
|
Ciaravino, Chaudhri
|
9:20am
|
12:40pm
|
WEST
MID SCH B
|
Martinez
|
9:40am
|
1:00pm
|
MAINE
ENDWELL MID SCH
|
Norton, Zuber
|
10:00am
|
1:20pm
|
LANSING
MID SCH
|
Calhoun
|
10:40am
|
1:40pm
|
ALL
SAINTS CATHOLIC SCHOOL
|
Searles
|
11:00am
|
Top
Classics...
Mockumentary! Seriously? Div III
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:40am
|
CHENANGO
VALLEY MID/H S
|
Wheeler, Gates
|
10:00am
|
9:00am
|
BINGHAMTON
H S
|
Anderson
|
10:20am
|
9:20am
|
MAINE
ENDWELL SR H S
|
Zuber, Severino
|
10:40am
|
8:20am
|
VESTAL
SR H S
|
Donacik, Pellegrino, Deskur, Lesperance
|
11:00am
|
Top
Animal
House Div I
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
9:40am
|
WOODROW
WILSON SCH
|
Kelly
|
1:00pm
|
10:00am
|
CALVIN
COOLIDGE SCH
|
Normille
|
2:00pm
|
10:20am
|
W
A OLMSTED ELE SCH
|
Munson
|
2:20pm
|
10:40am
|
THE
CRESCENT ACADEMY
|
Dawood-Sethi
|
1:40pm
|
Top
Animal
House Div II
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:20am
|
WEST
MID SCH
|
Kelly
|
1:40pm
|
8:40am
|
MAINE
ENDWELL MID SCH
|
Zuber, Strong
|
2:00pm
|
9:00am
|
WEST
MID SCH B
|
Sabol
|
2:20pm
|
Top
Animal
House Div III
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
11:20am
|
VESTAL
SR H S
|
Dawood-Sethi
|
9:00am
|
11:40am
|
BROOME-TIOGA
INST BOCES
|
Roach
|
9:20am
|
Top
A
Stellar Hangout Div IA
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:40am
|
MAC
ARTHUR SCH
|
Dell'Arciprete
|
11:00am
|
9:00am
|
W
A OLMSTED ELE SCH
|
Murray, Murray
|
1:00pm
|
9:20am
|
HOMER
BRINK ELE SCH B
|
Norton, Deyo
|
10:40am
|
10:00am
|
F
P DONNELLY SCH
|
Pilotti
|
1:40pm
|
10:20am
|
FLOYD
BELL ELE SCH
|
Johnson, Johnson
|
12:20pm
|
10:40am
|
CLAYTON
AVENUE ELE SCH
|
Horn, Palm
|
12:40pm
|
11:00am
|
SYRACUSE
SCHS
|
Maine, Chirinos
|
2:00pm
|
12:20pm
|
CALVIN
COOLIDGE SCH
|
Walker
|
8:00am
|
12:40pm
|
HOMER
BRINK ELE SCH A
|
Mellander
|
8:40am
|
1:00pm
|
ALL
SAINTS CATHOLIC SCHOOL
|
O'Brien, Patterson
|
10:20am
|
1:20pm
|
THOMAS
JEFFERSON SCH
|
Verrastro
|
8:20am
|
Top
A
Stellar Hangout Div IB
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
9:00am
|
GLENWOOD
ELE SCH
|
Russell
|
10:40am
|
9:20am
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Sanders
|
11:20am
|
9:40am
|
HORACE
MANN SCH
|
Parsons
|
11:00am
|
10:20am
|
C
R WEEKS ELE SCH
|
Crisanti
|
12:40pm
|
10:40am
|
BENJAMIN
FRANKLIN SCH
|
DeCamillo
|
8:20am
|
11:00am
|
ST
JOHN THE EVANGELIST SCH
|
Barton
|
8:40am
|
11:20am
|
VESTAL
HILLS ELE SCH
|
Perna
|
9:20am
|
12:40pm
|
WOODROW
WILSON SCH
|
Edwards
|
9:40am
|
1:00pm
|
CHENANGO
BRIDGE ELE SCH
|
Jessup, Gates
|
8:00am
|
1:20pm
|
AFRICAN
ROAD ELE SCH
|
Scarapicchia
|
10:00am
|
Top
A
Stellar Hangout Div II
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
8:00am
|
VESTAL
MID SCH
|
Barry
|
1:20pm
|
8:20am
|
WEST
MID SCH
|
Nicotra
|
10:00am
|
9:00am
|
WEST
MID SCH B
|
McLachlan
|
11:00am
|
9:20am
|
DEPOSIT
MID SCH
|
Phinney
|
1:00pm
|
9:40am
|
MAINE
ENDWELL MID SCH
|
Strong, Zuber
|
12:20pm
|
10:20am
|
LANSING
MID SCH
|
VanArnum
|
2:00pm
|
10:40am
|
HARPURSVILLE
MID/ H S
|
Hanakovic
|
2:20pm
|
11:00am
|
EAST
MID SCH
|
Anderson
|
12:40pm
|
12:20pm
|
WINDSOR
MID SCH
|
Merrill Walker, Rolston
|
9:40am
|
12:40pm
|
RICHARD
T STANK MID SCH
|
Zietz, Deyo
|
10:40am
|
Top
A
Stellar Hangout Div III
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
1:20pm
|
BINGHAMTON
H S
|
Dayton Coon
|
8:00am
|
1:40pm
|
MAINE
ENDWELL SR H S
|
Severino, Zuber
|
8:20am
|
Top
We're
Cooking Now Primary
|
Long Term
|
Membership Name
|
Coach
|
Spont
|
7:40am
|
C
R WEEKS ELE SCH
|
MacNamee
|
1:00pm
|
8:00am
|
CALVIN
COOLIDGE SCH
|
Severino
|
12:40pm
|
8:20am
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Shaheen
|
2:00pm
|
8:40am
|
MAC
ARTHUR SCH
|
Keenan
|
10:40am
|
9:20am
|
A
F PALMER ELE SCH
|
Mulcahy, Payne
|
2:20pm
|
9:40am
|
BENJAMIN
FRANKLIN SCH
|
Brown
|
1:20pm
|
10:00am
|
HOMER
BRINK ELE SCH A
|
Pellerito
|
11:20am
|
10:40am
|
CALVIN
COOLIDGE SCH
|
Mellander, Doherty
|
2:40pm
|
11:00am
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Ricci
|
8:40am
|
11:20am
|
THOMAS
JEFFERSON SCH
|
Bogart
|
7:40am
|
12:40pm
|
GLENWOOD
ELE SCH
|
Collette, Lahoda, Clemmons
|
8:20am
|
1:00pm
|
ST
JOHN THE EVANGELIST SCH
|
Morrison, Guccia
|
9:20am
|
1:20pm
|
ALL
SAINTS CATHOLIC SCHOOL
|
Hayes, Fabian
|
8:00am
|
1:40pm
|
BENJAMIN
FRANKLIN SCH
|
Fleming
|
9:40am
|
2:20pm
|
ST.
JAMES SCHOOL
|
Czumak
|
11:00am
|
2:40pm
|
THE
CRESCENT ACADEMY
|
Smith
|
10:00am
|
Top
|